Základní umělecká škola, Chotěboř, Náměstí TGM 322

Elektronická přihláška ke vzdělávání

Přihlášku vyplňte zde: ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA.

 

   Žák může být přijat ke vzdělávání po úspěšném složení talentové zkoušky a za předpokladu, že bude ve zvoleném oboru a předmětu volná kapacita. Termíny talentových zkoušek se dozvíte přímo v elektronické přihlášce ke vzdělávání. V přihlášce potvrdíte Vámi zvolený termín a čas a k talentové zkoušce se se svým dítětem dostavíte.

Uchazeči o přijetí do nehudebních oborů mohou získat podrobnější informace na následujících kontaktech (elektronickou přihlášku je nutno vyplnit!):

Výtvarný obor: podrobnější informace o průběhu talentové zkoušky a obsahu výuky vám podá vyučující paní Mgr. Petra Polívkova, tel: 775 174 117, e-mail: petra.polivkova@gmail.com (výuka v Chotěboři), nebo paní Pavlína Svobodová, tel: 778 266 976 (výuka na pobočce v Krucemburku)

Taneční obor: podrobnější informace o průběhu talentové zkoušky a obsahu výuky vám podá vyčující, paní Mgr. Sylvie Tonarová,
tel: 606 243 951, e-mail: tonarova@zuschot.cz

Literárně - dramatický obor: podrobnější informace o průběhu talentové zkoušky a obsahu výuky vám podá vyčující, paní Mgr. Barbora Polívková, tel: 739 374 258, e-mail: info@barapolivkova.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Přidáno 20. 9. 2017, autor: Jan Pavlas

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...