Základní umělecká škola, Chotěboř, Náměstí TGM 322

Stránka není přístupná

Tato stránka není přístupná nebo je pro návštěvníky skrytá. Pokračovat můžete na mapu webu.

Naše úspěšné tanečnice (a tanečníci) ...

Ve středu 14. 3. 2018 se konalo v prostorách KD Ostrov v Havlíčkově Brodě okresní kolo celostátní soutěže ZUŠ vypsané MŠMT pro taneční obor. Měla zde úspěšné zastoupení i naše základní umělecká škola.Okresního kola v soutěži tanečního oboru se zúčastnilo 26 žákyň a žáků naší školy. Vystoupili se třemi choreografiemi paní učitelky Mgr. Sylvie Tonarové, která soutěžící jako obvykle velmi dobře připravila.
Ve zlatém pásmu s postupem do krajského kola se umístily žákyně Tereza Škarydová, Eliška Čermáková, Lucie Hošková, Alena Pokorná, Pavlína Culková, Eliška Stehnová a Adriana Dvořáková s choreografií "Šach - mat". Tato choreografie byla zároveň oceněna diplomem "Za technickou připravenost, pohybový slovník a dynamiku".
Ve zlatém pásmu s návrhem na postup se také umístili Karolína Culková, Tereza Valecká, Vendula Valecká, Terezie Matulová, Pavla Špitálníková, Nela Krejčíková, Tereza Kopecká, Maxmilián Slanina, Nikola Talácková, Aneta Mrázková. Jejich choreografie s názvem "Rádění v notové osnově" získala navíc diplom "Za prostorové řešení".
Do bronzového pásma zařadila přísná porota výkon Barbory Střípkové, Barbory Uchytilové, Adriany Dvořákové, Elišky Stehnové, Anety Bártové, Barbory Mísařové, Miroslava Čermáka, Sáry Brabcové a Aurelie Káňové v choreografii "Z rána".

Všem soutěžícím hájícím "barvy" naší školy i jejich paní učitelce srdečně blahopřejeme.
 


Přidáno 16. 3. 2018, autor: Milan Moc

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...