Základní umělecká škola, Chotěboř, Náměstí TGM 322

Rozvrhy předmětu hudební nauka a PHV

ROZVRH HODIN HUDEBNÍCH NAUK 2020/21 – pracoviště Chotěboř
       
Ročník Čas výuky Místo výuky Vyučující p.t.
PHV 1 a 2 pondělí, 16:00 – 16:45 přízemí, učebna č. 14 Jarmila Nedbalová
1. A pondělí, 13:00 – 13:45 přízemí, učebna č. 14 Jarmila Nedbalová
1. B úterý, 13:00 – 13:45 přízemí, učebna č. 14 Jarmila Nedbalová
2. pondělí, 14:00 – 14:45 přízemí, učebna č. 14 Jarmila Nedbalová
3. A pondělí, 15:15 – 16:00 2. patro, učebna č. 54 Jana Kampová
3. B čtvrtek, 14:15 – 15:00 přízemí, učebna č. 14 Jana Kampová
4. pondělí, 15:00 – 15:45 přízemí, učebna č. 14 Jarmila Nedbalová
5. čtvrtek, 15:00 – 15:45 přízemí, učebna č. 14 Jana Kampová
       
PHV = Přípravná hudební výchova    

 

 

Podrobný rozpis:

Jméno žáka Ročník Učitel Čas výuky
Horáková Stela PHV 1 Nedbalová Jarmila Přípravná hudební výchova
Štefan Martin PHV 1  
Antlová Tereza PHV 2 pondělí 16:00 – 16:45
Čermák Antonín PHV 2 učebna č. 14 (přízemí)
Dovžanynová Pavla PHV 2  
Frühbauerová Markéta PHV 2  
Lácha Michael PHV 2  
Šťastný Vilém PHV 2  
Vránová Barbora PHV 2  
Bačkovský Mikuláš 1. ročník (skupiny A a B) Nedbalová Jarmila Hudební nauka
Ciner Štěpán  
Dvořáčková Emma ročník 1. A
Filipová Veronika pondělí 13:00 – 13:45
Homolka Jindřich učebna č. 14 (přízemí)
Hořínková Eliška  
Hrb Samuel ročník 1. B
Hylišová Kristýna úterý 13:00 – 13:45
Chrbolková Magdaléna učebna č. 14 (přízemí)
Jaklová Marie  
Janáčková Viktorie  
Klusáček Rostislav Poznámka:
Křivský Mikuláš Žáci 1. ročníku si mohou sami zvolit mezi pondělní a úterní hodinou a to z domova, ve svém elektronickém žákovském sešitu. Maximální kapacita jedné hodiny je 20 žáků.
Látka Roman
Luong Khanh Linh
Málek Matouš
Motlová Josefína
Nováčková Sára
Novák Vít
Ondráková Kateřina
Pavlasová Markéta  
Petrová Rozálie  
Potměšilová Marie  
Poustka Tobiáš  
Salivarová Alexandra  
Slaninová Viktorie  
Stejskalová Hana  
Škaryd Filip  
Škarydová Barbora  
Štorcová Rozárka  
Uchytilová Beáta  
Vajrychová Elena  
Van Belle Jacek  
Vařejčková Michaela  
Vochyán Tomáš  
Bílková Terezie 2. ročník Nedbalová Jarmila Hudební nauka
Brabcová Amália  
Brabcová Rozalia 2. ročník
Dušková Zuzana pondělí 14:00 – 14:45
Gregorová Agáta učebna č. 14 (přízemí)
Hadač Richard  
Homolková Ema  
Hűbnerová Antonie  
Jarolímová Julie  
Jindrová Tereza  
Kadleček Šimon  
Klusáčková Julie  
Luong Linh chi  
Mečiarová Lucie  
Polívka František  
Roller Antonín  
Zich Antonín  
Zmek Michal  
Bartáková Jana 3. ročník (skupiny A a B) Kampová Jana Hudební nauka
Bělohlávek Petr  
Březinová Marie ročník 3. A
Dinh Bao Tran pondělí, 15:15 – 16:00
Fichtnerová Eliška učebna č. 54 (2. patro)
Fichtnerová Hana  
Hubáčková Denisa  
Hűbnerová Žofie ročník 3. B
Jakl Jan čtvrtek, 14:15 – 15:00
Jindra Matouš učebna č. 14 (přízemí)
Kalvoda Radim  
Kocúrová Karolína  
Křivská Veronika  
Málková Jana Poznámka:
Miřátská Anežka Žáci 3. ročníku si mohou sami zvolit mezi pondělní a čtvrteční hodinou a to z domova, ve svém elektronickém žákovském sešitu. Maximální kapacita jedné hodiny je 20 žáků.
Mrvová Ester
Musílková Denisa
Muster Fabián
Muster Mikuláš
Musterová Barbora
Odvářková Julie
Odvářková Natali
Pham Khanh Quynh  
Piskač Jan  
Pleskačová Aneta  
Polívka Luboš  
Prokšová Magdalena  
Sedláček Tovi  
Sedláčková Nava  
Sekerková Ivana  
Szturcová Jana  
Šmíd Lukáš  
Šťastný Antonín  
Vágnerová Nikol  
Vrba Matouš  
Wasserbauer Josef  
Čáp Jakub 4. ročník Nedbalová Jarmila Hudební nauka
Čápová Kateřina 4. ročník
Doležal Vojtěch  
Dostál Martin pondělí, 15:00 – 15:45
Dovžanynová Antonie učebna č. 14 (přízemí)
Homolková Alžběta  
Jirsa Jan  
Kadlečková Josefína  
Krejčíková Eliška  
Krejčíková Štěpánka  
Křivská Julie  
Křivská Tereza  
Pavlas Martin  
Pavlas Petr  
Pešek Lukáš  
Pipková Vendula  
Pokorná Kamila  
Polívková Marta  
Slanařová Markéta  
Sysr Vojtěch  
Šimonová Nela  
Čapek František 5. ročník Kampová Jana Hudební nauka
Dvořáková Vendula 5. ročník
Frühbauer Matyáš  
Halama Tomáš čtvrtek, 15:00 – 15:45
Joksch David učebna č. 14 (přízemí)
Krčálová Stela  
Křivská Anežka  
Kuška Jan  
Marková Eliška  
Pavlasová Veronika  
Pekařová Magdaléna  
Pleskačová Marta  
Plodíková Nicol  
Slaninová Sofie  
Sturgis Chloe Josephine  
Szturc Jaroslav  
Uherková Alexandra  
Ziklová Valentýna  

 

Výuka začne v týdnu od 7. 09. 2020

 

 

 


Přidáno 31. 8. 2017, autor: Milan Moc

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...