Základní umělecká škola, Chotěboř, Náměstí TGM 322

Úplata za vzdělávání za školní rok 2020/21

 

  1. Hudební obor:

    Individuální, nebo skupinová výuka 2-4 žáci,
    45 minut výuky hlavního předmětu/studijního zaměření týdně = 300,- Kč/měsíc

    Bonusová sazba pro méně oblíbené nástroje (violoncello, tuba, pro děvčata rovněž trubka, tenor, baryton, bicí nástroje a baskytara) 45 minut výuky hlavního předmětu/studijního zaměření týdně = 150,- Kč/měsíc

          V ceně je započítána povinná hudební nauka 45 minut týdně (1. - 5. ročník) a kolektivní výuka (povinně-volitelný předmět od 4. ročníku I. stupně do 4. ročníku II. stupně)
 

  1. Výtvarný, taneční a literárně dramatický obor:

    Kolektivní výuka = 250,- Kč/měsíc

 

Rodičům, kteří platí 4 a více plateb za své děti (započítávají se i případná druhá a další studijní zaměření stejného žáka) poskytujeme automaticky slevu 50% ze všech plateb. Na tuto slevu není právní nárok a škola ji může kdykoliv změnit, nebo zrušit.

 

V průběhu měsíce září 2020 obdrží rodiče e-mailem a také písemně prostřednictvím svých dětí platební informace s variabilním symbolem na školní rok 2020/2021.
Platby doporučujeme provádět bankovním převodem měsíčními zálohami, nejlépe zřízením trvalého příkazu v bance.
Platby zasílejte na účet školy 78 -7917400227/0100 od září 2020 do června 2021 tak, aby byla každá platba připsána na náš účet do konce aktuálního měsíce (první platba do konce září, poslední platba do konce června). Pozor, platí se pouze 10 měsíců - září až červen, vytvoříte - li si trvalý platební příkaz, nezapomeňte ho na prázdniny přerušit.
Úplatu za vzdělávání v hotovosti nevybíráme, ve výjimečném případě můžeme na požádání vystavit složenku.

Škola poskytne na vyžádání zákonného zástupce žáka, nebo zletilého žáka slevu za 4 nebo více neodučených hodin z důvodu omluvené absence žáka, pedagoga, nebo kombinace obojího. Na udělené slevy a bonusové sazby není právní nárok a škola si vyhrazuje právo kdykoliv udělené slevy a bonusové sazby změnit, zrušit nebo změnit sazby úplaty za vzdělávání.


Přidáno 8. 7. 2016, autor: Jan Pavlas

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...