Základní umělecká škola, Chotěboř, Náměstí TGM 322

Úspěšná účast našich žáků v okresních kolech soutěže MŠMT

V měsíci únoru se uskutečnila okresní kola soutěže žáků základních uměleckých škol, kterou každoročně vypisuje MŠMT. Žákyně a žáci hudebního oboru naší školy letos soutěžili ve hře na kytaru, klavír a smyčcové nástroje.

Všechna soutěžní kola probíhala v prostorách Základní umělecké školy J. V. Stamice v Havlíčkově Brodě, které patří velké poděkování za dobrou organizaci a hladký průběh soutěžních klání.

Konkurence byla opět veliká, takže úspěšná umístění našich žáků nás o to více těší.
Výsledky byly takovéto:

HRA NA KYTARU - 13. února 2020
Ester Mrvová (p. uč. Pavel Kovačka) .......................... 1. místo s postupem do krajského kola
Ester.jpg

 

HRA NA KLAVÍR - 21. února 2020
Terezie Bílková (p. uč. Michal Hájek) ......................... 1. místo
Antonín Zich (p. uč. Radim Ledvinka) ........................ 1. místo
Nicol Plodíková (p. uč. Radim Ledvinka) .................... 1. místo
Eliška Bílková (p. uč. Michal Hájek) .......................... 2. místo
Jonáš Poustka (p. uč. Michal Hájek) ........................ 1. místo
Matyáš Rojka (p. uč. Radim Ledvinka) ...................... 1. místo s postupem do krajského kola
Alžběta Janovská (p. uč. Radim Ledvinka) ................. 2. místo
Klavíristé 1.jpg

Klavíristé 2.jpg

 

HRA NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE - 27. února 2020
Dinh Bao Tran (housle - p. uč. Veronika Slavíková) ................ 1. místo s postupem do krajského kola
Ema Homolková (housle - p. uč. Lucie Pavlíková) ................. 1. místo
Jan Kuška (housle - p. uč. Lucie Pavlíková) ......................... 1. místo s postupem do krajského kola
Natálie Haltufová (housle - p. uč. Veronika Slavíková) ............ 1. místo
Tereza Kopecká (housle - p. uč. Lucie Pavlíková) ................. 1. místo s postupem do krajského kola
Nela Procházková (violoncello - p. uč. Jarmila Nredbalová) .... 1. místo s postupem do krajského kola
Linda Ziklová (violoncello - p. uč. Jarmila Nredbalová) ........... 1. místo s postupem do krajského kola
Julie Procházková (violoncello - p. uč. Jarmila Nredbalová) .... 1. místo s postupem do krajského kola
Štěpánka Havlová (kontrabas - p. uč. Jarmila Nredbalová) ..... 1. místo s postupem do krajského kola

Nela Procházková se navíc stala ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM SOUTĚŽE ve hře na smyčcové nástroje.
Smyčce.jpg

 

Všem jmenovaným patří blahopřání k jejich výborným soutěžním výkonům a postupujícím přejeme hodně úspěchů v krajských kolech.
Poděkování zaslouží též učitelky a učitelé jednotlivých soutěžících za pečlivé vedení svých žáků a žákyň.
Velký dík patří též klavírním doprovazečům panu Michalu Hájkovi a panu Radimu Ledvinkovi.


Přidáno 28. 2. 2020, autor: Milan Moc

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...