Základní umělecká škola, Chotěboř, Náměstí TGM 322

VÁNOČNÍ MUZICÍROVÁNÍ A OSTATNÍ AKCE CHOTĚBOŘSKÉ ZUŠky.

Každým rokem během adventu a Vánoc připravují žáci a učitelé chotěbořské základní umělecké školy celou řadu vystoupení, aby tím přispěli k oslavě nejkrásnějších svátků v roce.

VÁNOČNÍ MUZICÍROVÁNÍ A OSTATNÍ AKCE CHOTĚBOŘSKÉ ZUŠky. Výsledek obrázku pro obrázky vánoce

V sobotu 1. 12. vystoupí pěvecký sbor naší školy MOTÝLEK pod vedením Libuše Zborníkové při rozsvěcování vánočního stromku na Bílku

V neděli 2. 12. – vystoupí od 15:30 žesťové kvarteto naší školy, vedené Pavlem Málkem, při zahájení předvánoční akce „Vánoce u kašny“ na chotěbořském náměstí, zazpívá zde i pěvecký sbor Motýlek, sólistky ze třídy Aleny Fuxové a svůj stánek tu bude mít i výtvarný obor naší ZUŠ pod vedením Mgr. Petry Polívkové.
V tento den zazpívají pěvecké sbory pobočky naší školy, SBOREČEK a GIOCOSO, pod vedením Mgr. Marty Rejškové při rozsvěcování vánočního stromku na náměstí v Krucemburku.

V pondělí a úterý 3. a 4. 12. proběhnou od 13:30 v prostorách výtvarného oboru v Chotěboři – ulice Kosmonautů – hodiny s rodiči žáků výtvarného oboru, akce se koná pod vedením Pavlíny Svobodové pod názvem „Vánoce ve škole“.

V úterý 4. 12. se uskuteční koncert žáků klavírní třídy MgA. Michala Hájka a jeho hostů pod názvem „Klavíristé za školou, aneb rozmanité klávesové neposednosti a vylomeniny“, začátek je od 18 hodin.

V sobotu 8. 12. proběhne v kostele v Horním Studenci adventní koncert orchestru ŽAKO (Žákovský komorní orchestr) a sólistů pod vedením MgA. Lucie Pavlíkové.

V neděli 9. 12. proběhne v kostele v Sopotech adventní koncert orchestru ŽAKO (Žákovský komorní orchestr) a sólistů pod vedením MgA. Lucie Pavlíkové.

V neděli 9. 12. vystoupí náš Dechový orchestr mladých pod vedením Mgr. Aloise Štěrby v Kulturním domě v Přibyslavi s Českou mší vánoční – „Hej, mistře“ Jakuba Jana Ryby, ve spolupráci s chotěbořským „Chrámovým sborem od sv. Jakuba“. Začátek je ve 14:30.

V pondělí 10. 12. zazpívají pěvecké sbory SBOREČEK a GIOCOSO, vedené Mgr. Martou Rejškovou, v Domě s pečovatelskou službou v Krucemburku.

V pondělí a úterý 10. a 11. 12. se bude konat v prostorách výtvarného oboru (ulice Kosmonautů) vánoční výstavka výtvarného oboru pod vedením Pavlíny Svobodové a Mgr. Petry Polívkové.

Ve čtvrtek 13.12. vystoupí žáci hudebního oboru pod vedením Pavla Kovačky v prostorách bývalé Ulity na setkání zaměstnankyň mateřských škol.

Ve čtvrtek 13. 12. se koná předvánoční koncert žáků hudebního oboru. Koncert proběhne v sále ZUŠ od 18 hodin.
Program.pdf

Ve čtvrtek 13. 12. proběhne od 15 hodin v prostorách výtvarného oboru v Krucemburku hodina s rodiči žáků výtvarného oboru, akce se koná pod vedením Pavlíny Svobodové pod názvem „Vánoce ve škole“.

V úterý 18. 12. se konají dva koncerty žáků pobočky pro žáky ze ZŠ Krucemburk, v prostorách koncertního sálu školy, od 9:30 a od 11:00 hodin.

V úterý 18. 12. vystoupí pěvecký sbor MOTÝLEK Libuše Zborníkové spolu s žáky z hudebního oboru pod vedením Pavla Kovačky v Tančírně restaurace Panský dům v Chotěboři. Začátek je v 17 hodin.

Ve čtvrtek 20. 12. vystoupí sbor MOTÝLEK v programu koncertu Davida Deyla v chotěbořském kině, koncert začíná v 19 hodin.

V pátek 21. 12. se v sále ZUŠ uskuteční od 18 hodin koncert zpěvačky Andrei Moravcové.

V pondělí 24. 12. zahrají v chotěbořském kostel sv. Jakuba členové Dechového orchestru mladých pod taktovkou Mgr. Aloise Štěrby před Půlnoční mší staré české koledy.

Ve středu 26. 12. se koná od 17 hodin v kostele sv. Mikuláše Vánoční koncert Pěveckých sborů a žáků hudebního oboru krucemburské pobočky ve spolupráci s Chrámovým sborem a Chalupářským komorním orchestrem. Soubory řídí Mgr. Marta Rejšková.

Přidáno 27. 11. 2018, autor: Milan Moc

loader Načítám...