Napsali o nás

Otec ICLic. Mgr. Pavel Seidl, římskokatolický kněz farnosti Krucemburk v časopisu Domov 4/2021...

Po jednání s paní učitelkou Jitkou Podrazilovou jsou v předsíni kostela sv. Mikuláše v Krucemburku vystavena výtvarná díla žáků ZUŠ
Chotěboř. Jedná se o malby akrylovými barvami na dřevotřískové desky na téma „Anděl“. Každý žák zpracoval toto téma pochopitelně po svém. Někteří z nich ztvárnili svého anděla strážného, jiní se zamysleli nad tím, co pro ně pojem „Anděl“ vlastně znamená. Nakonec paní učitelka výtvarného oboru Jitka Podrazilová vybrala osm maleb, které namalovala děvčata: Lucie Hošková (14 let), Johana Kramářová (13 let), Ema Lupoměská (11 let), Ema Mudruňková (14 let), Martina Stecovicová (11 let), Natálie Stejskalová (13 let), Nela Škrabánková (13 let) a VandaŠkrabánková (13 let). Všechny mají můj obdiv a uznání.
Věřím, že se i vám budou líbit.

Pavel Seidl

Časopisy Domov jsou dostupné ke stažení na stránkách městysu Krucemburk zde.

Poznámka:

Výstava je putovní. Nejprve byla od  21. do 25. listopadu 2021 umístěna v kostele svatého Václava v Horním Studenci. Potom byly tyto práce vystaveny až do 9. ledna 2022 v kostele svatého Mikuláše v Krucemburku a v současné době jsou andělé k vidění v přízemí budovy ZUŠ Chotěboř, na náměstí TGM 322. Až půjdete kolem, zastavte se, ... ale tiše..., ať Vám neuletí..!

Edit: Výstava andělů byla ukončena na konci února 2022 a nahradily ji nové výtvarné práce žáků ZUŠ Chotěboř. Přijďte se podívat.

Foto obrazů z výstavy

Foto obrazů z výstavy

Foto obrazů z výstavy

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
AZUŠ