Přihláška

Uvažujete o přihlášení svého dítěte ke studiu v ZUŠ Chotěboř?

Pokud ano, přečtěte si následující informace a vyplňte přihlášku zde:

VYPLNIT ELEKTRONICKOU PŘIHLÁŠKU

Prosíme o fakticky a pravopisně správné vyplnění přihlášky. Některé vámi vyplněné údaje v přihlášce se budou tisknou na vysvědčení! Například jméno žáka "Marie" nikoliv "maruska" a podobně.

Poznámka: Povinnou součástí přihlášky je vyplnění termínu talentové zkoušky, který budete mít v přihlášce na výběr. Vámi zvolený termín si poznamenejte a ke zkoušce se s dítětem dostavte. Průběh talentové zkoušky se bude řídit aktuálně platnými protiepidemickými opatřeními. Změny termínů zkoušek vyhrazeny.

Další informace:

  • Uchazeč může být přijat ke vzdělávání po úspěšném složení talentové zkoušky a za předpokladu, že bude ve zvoleném oboru a předmětu volná kapacita. Termíny talentových zkoušek se dozvíte přímo v elektronické přihlášce ke vzdělávání. V přihlášce potvrdíte Vámi zvolený termín a čas a k talentové zkoušce se se svým dítětem dostavte.
  • Výsledky talentových zkoušek budou zveřejněny do konce června 2022 na stránkách školy www.zuschot.cz a ve výloze hlavní budovy na náměstí TGM 322 v Chotěboři.

Hudební obor

K talentové zkoušce může přijít dítě v doprovodu rodiče, nebo staršího sourozence a podobně. Všichni musí mít předepsanou ochranu úst a nosu (netýká se dětí mladších šesti let), dítě si ji při zkoušce sundá a uloží do připraveného sáčku. Není vyžadováno potvrzení o negativním výsledku testu, potvrzení o prodělané nemoci, nebo o očkování.

Jak probíhá talentová zkouška do hudebního oboru si můžete prohlédnout v následujícím videu.

Uchazeči o přijetí do nehudebních oborů mohou získat podrobnější informace na následujících kontaktech (elektronickou přihlášku je však nutno vyplnit!)

Výtvarný obor

Zájemci o studium ve výtvarném oboru se dostaví ve zvoleném termínu do ateliéru výtvarného oboru na adrese Chotěboř, Kosmonautů 272, nebo Krucemburk, Školní 440 (viz Vaše volba v el. přihlášce) se souborem 5-10 domácích výtvarných prací, které, pokud možno, nevznikly ve škole/školce. Na místě starší žáci nakreslí studijní kresbu, mladší žáci zpracují scénu z pohádky.

Podrobnější informace o průběhu talentové zkoušky a obsahu výuky vám podá vyučující paní Bc. Jitka Podrazilová, tel: 776 039 088, e-mail: jitka.podrazilova@centrum.cz (výuka v Chotěboři na adrese Kosmonautů 262), nebo paní Pavlína Svobodová, tel: 778 266 976 (výuka na pobočce v Krucemburku).

Taneční obor

Podrobnější informace o průběhu talentové zkoušky a obsahu výuky vám podá vyčující, paní Mgr. Sylvie Tonarová, tel: 606 243 951, e-mail: tonarova@zuschot.cz. Ukázky z vystoupení tanečního oboru.

Literárně - dramatický obor

Podrobnější informace o průběhu talentové zkoušky a obsahu výuky vám podá vyčující, paní Mgr. Barbora Polívková, tel: 739 374 258, e-mail: info@barapolivkova.cz.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
AZUŠ