Úspěchy žáků

Blahopřejeme našim žákům a jejich pedagogům. Děkujeme za výbornou reprezentaci školy!

Kontrabasista Jiří Štefáček ze třídy Jindřicha Konvalinky získal v Ústředním kole soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje v Liberci dne 16.května 2024 nejvyšší ocenění, 1. místo ve své kategorii. Na klavír Jirku doprovázel p.uč. Jakub Pikla.

Foto  Foto

Diplom

...............

Na celostátní přehlídce komorních souborů ve Svitavách konané ve dnech 14. - 17. května 2024 získal soubor kytarový soubor Elle ocenění - ZLATÉ PÁSMO. Kytarový kvartet hraje ve složení Žofie Hubnerová, Ester Mrvová, Stela Krčálová a Alexandra Uherková. Všechny žákyně jsou ze třídy pana učitele Pavla Kovačky.

Diplom

................

Žák pěvecké třídy Ladislava Bambucha Michael Lácha obsadil na celostátní přehlídce Mládí Bohuslava Martinů, která se konala 22.-24.dubna 2024 v Poličce BRONZOVÉ PÁSMO.

Diplom

.....................

Pěvecký sbor Motýlek se sbormistrem Jakubem Piklou, obsadil na postupové přehlídce kraje Vysočina CHORALIA MAGNA, která se konala v chotěbořském kině dne 11.dubna 2024 BRONZOVÉ PÁSMO.

Diplom

.....................

V krajském kole soutěže žáků ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje dne 11. dubna 2024 získal Benjamín Rykr (housle) diplom za 2. místo, Jan Kuška (housle) diplom za 1. místo, Terezie Matulová (housle) diplom za 1. místo a Jiří Štefáček (kontrabas) diplom za 1. místo. BLAHOPŘEJEME! Žáci jsou ze tříd Ivy Mackeové a Jindřich Konvalinky.

Foto1

Foto2

 

.....................

Poprvé v historii školy byli žáci na soutěži jazzových a tanečních souborů ZUŠ. Náš DixieFriends pod vedením Pavla Málka získal ve středu  10.dubna 2024 v krajském kole v Jihlavě ocenění BRONZOVÉ PÁSMO!

Diplom a pohár

Foto

.................

Blahopřejeme klavíristce Kristýně Kozubové k získání ocenění v krajském kole soutěže ZUŠ, která se konala 25.3.2024 v Jihlavě. Odborná porota ocenila její hru 2. místem v kraji. Konkurence v krajské soutěži klavírů je rok od roku větší a výkony mladých klavíristů vynikající. Ocenění Kristýnky je také oceněním práce pana učitele Radima Ledvinky.

Diplom

Foto

.....................

Dne 13. března 2024 se v Havlíčkově Brodě konalo okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje. Naší školu reprezentovalo 10 žáků. Jejich výkony ocenila porota diplomy za 1. místo a čtyři soutěžící byli nominováni na postup do krajského kola v Jihlavě.

Z houslové třídy I. Mackeové gratulujeme Emě Horákové, Benjamínu Rykrovi(postup), Antonii Dovžanynové, Martinu Dostálovi, Janu Kuškovi (postup) a Terezii Matulové (postup). Z violoncellové třídy blahopřejeme Janě Kampové a Štěpánovi Cineroi a z kontrabasové třídy J. Konvalinky blahopřejeme Viktorce Kunetové a Jiřímu Štefáčkovi (postup).

Za mimořádnou práci při klavírní korepetici soutěžících žáků děkujeme panu učiteli Jakubovi Piklovi!

Děkujeme žákům za reprezentaci školy a postupujícím žákům přejeme hodně štěstí!

Foto vítězů

.............

Dne 28. února 2024 získali 4 žáci žáci klavírní třídy pana učitele Radima Ledvinky ocenění v okresní soutěži ZUŠ, která se konala v sále ZUŠ Chotěboř.

Laura Stará a Šimon Ciner obsadili 2. místo a  Nikol Plodíková a Kristýna Kozubová získali diplom za 1. místo. Do krajské soutěže postoupila Kristýna Kozubová.

Všem soutěžícím a jejich učiteli blahopřejeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy a města Chotěboř.

Diplom Š.Ciner

Diplom N.Plodíková

Diplom L. Stará

Diplom K. Kozubová

........

V národní soutěžní přehlídce Svitavské komoření získaly stříbrné pásmo dva soubory pod vedením paní učitelky Ivy Mackeové:

Soubor Violkytakord ve složení Martin Dostál a Jan Kuška housle, Jan Novák kytara (ZUŠ J. V. Stamice v Havlíčkově Brodě) a Matyáš Frubauer akordeon

Smyčcové duo TeNe ve složení Terezie Matulová housle a Nela Procházková violoncello

Foto1

Foto2

.......

Ve dnech 25. a 26. dubna 2023 reprezentovali naši školu žáci smyčcového oboru na celostátní přehlídce Mládí a Bohuslav Martinů v Poličce.

Markéta Půlpánová (housle) bronzové pásmo

Jan Kuška (housle) stříbrné pásmo

Terezie Matulová (housle) zlaté pásmo

Duo Terezie Matulová (housle) a Nela Procházková (violoncello) zlaté pásmo

Na klavír doprovázel p.uč. Michal Hájek, žáci jsou ze třídy Veroniky Slavíkové, Ivy Mackové a Jarmily Nedbalové

Foto1

Foto2

......

Žáci hudebního oboru získali 16. března 2023 ocenění v krajské soutěži komorních soubotů s převahou smyčců v Jihlavě.

V krajské soutěži komorní kvartet ViolKytAkord, ve sloužení Martin Dostál (housle), Jan Kuška (housle), Matyáš Frübauer (akordeon) a Jan Novák (kytara ze ZUŠ J.V.Stamice HB), získal 2. místo v kraji. Kvartet v netradičním seskupení a  čistě v pánské sestavě, se velmi dobře zhostil skladeb současných skladatelů. Speciálně pro naše žáky "na míru" složil skladbu Ondřej Kukal.

V kategorii do 18ti let získalo smyčcové trio TNT, ve složení Tereza Kopecká (housle), Terezie Matulová (housle) a Nele Procházková (violoncello), 1. místo.

Foto

 

 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Kraj Vysočina
AZUŠ